Art Force Tattoo na facebook
Art Force Tattoo na myspaceLaserZasadyZabiegOdrobina historii

NewsStudioEkipaTatuażeKolczykiGalerieOsiągnięciaKontaktLinkiNasz zespół tworzą Luk, Daniel, Tomek, Andżela, Kuba, Suseł, Sasza, Michał oraz Pablo.

Art Force TattooLuk sam o sobie mówi, że odkąd tylko pamięta rysunek zawsze był w kręgu jego zainteresowań. Tatuaż natomiast pojawił się w jego życiu w 2002 roku za sprawą dobrego znajomego, który postanowił się wytatuować i poprosił Luka aby towarzyszył mu w drodze do studia. Fascynacja tematem i poszukiwanie informacji na temat tatuażu i osób związanych z branżą, zaowocowało poznaniem Tattooza i Zappe, którzy wzieli pod swoje skrzydła młodego entuzjastę i powoli zaczęli wprowadzać go w tajniki zawodu.
Luk lubi pracować na styku różnych, czasem dalekich od siebie stylistyk. Bardzo dobrze czuje się i porusza w stylistyce hiper-realistycznej, gdzie bazując na zdjęciach stara się odtworzyć rzeczywiste formy i obiekty w najdrobniejszym szczególe. Lubi pracować z kolorem, co widać w jego pracach z półki “new school” – wyraźny kontur i mocno nasycone kolory. Ciągle poszukuje nowych form wyrazu i ekspresji czego najlepszym przykładem są wzory orientalne, do których stara się przemycać elementy charakterystyczne dla chociażby wspomnianej wcześniej tak zwanej “nowej szkoły”.

Luk chętnie podejmuje się również coverowania "niechcianych tatuaży" czy też opatrzonych już wzorów.

W wolnym czasie rysuje i maluje. Fascynuje go również świat grafiki komputerowej. 
Art Force TattooDaniel z wykształcenia jest grafikiem . Dyplom złożył i obronił na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Zajmował się grafiką , rysunkiem, malarstwem i rzeźbą.

Z zamiłowania i wyboru tatuator. Tatuażem zawodowo zajmuje się od ok 7 lat. Wykonuje prace mocno nasycone kolorem i czarno-szare oraz covery.

Po pracy rysuje i maluje. Miłośnik sportów walki i kolarstwa. Wiecznie ciekawy świata. Czytelnik i historyk amator.
Art Force TattooTomek tatuażem zajmuje się od 5 lat, a rysunkiem już od przedszkola. Mimo, że jest niedoszłym architektem, najlepiej czuje się w stylu realistycznym.

W wolnym czasie rysuje, maluje i stara się dopracować swoje umiejętności obsługi programu photoshop tworząc kolejne projekty.

Miłośnik motoryzacji, filmu oraz muzyki.


Art Force TattooDla Andżeli rysunek od zawsze był częścią jej życia. Tatuowaniem zainteresowała się w momencie zrobienia sobie pierwszego tatuażu.

Dzięki swojemu przyjacielowi mogła pokazać swój warsztat rysunkowy ekipie Art Force Tattoo. Od tamtego momentu na poważnie rozpoczęła naukę tatuażu właśnie w tym studio , bo dało ono jej szanse i stworzyło warunki ku temu.

To tu pod okiem tatuatorów , zaczęła przekładać swoje projekty z papieru na skórę.

Wykonuje tatuaże czarno-szare. Wszystkie prace opiera na grubym konturze i kontraście. Szczególnie upodobała sobie dot work, czyli kropki, które w ciekawy sposób dopełniają kompozycję. Najbardziej lubi motywy zwierzęce, krajobrazowe oraz ciekawe, niebanalne pomysły.
Art Force TattooKuba tatuowaniem zajmuje się od 12 lat.

Specjalizuje się głównie w cieniowanym oraz kolorowym realiźmie.

Ostatnio interesuje się też łączeniem realizmu i graficznych elementów.
Art Force TattooSuseł ukończył Grafikę na Wydziale Sztuki Nowych Mediów na PJATK w Warszawie.

Najchętniej wykonuje prace blackworkowe bądź ornamentalne opierane na graficznych rozwiązaniach.

Dla niego tatuaż to nie tylko wzór, ale również kompozycja. Ostatnio zaczął interesować się również tatuażem realistycznym i kolorowym.


Art Force TattooSasza rysuje od dzieciństwa. Studiował rysunek i malarstwo w szkole artystycznej na Białorusi. Po studiach wielokrotnie wystawiał swoje prace w galeriach. Zawsze dąży do złożoności w rysunku.

Bardzo ceni sobie malarstwo i to popchnęło go w kierunku tatuażu. Tatuuje od paru lat . Najchętniej wykonuje prace w stylu realistycznym kolorowym jak i cieniowanymArt Force TattooMichał zawsze coś rysował. Zaczynał od postaci komiksowych za małolata,
kończąc na aktach pikantnych lasek w liceum.

Tatuuje już od kilu lat aż przyszedł odpowiedni moment i trafił do naszego studia.

Bawi się sztuką i miesza style - często zupełnie odmienne gatunkowo, bo tatuaż to przecież forma sztuk nieograniczona żadnymi ramami.

Jego zainteresowania to malarstwo, MTB, koszykówka, street workout, film, i fotografia.
Art Force TattooZałożycielem studia Art Force jest Pablo od lat związany z polską sceną tatuażu , dobry duch wielu przedsięwzięć i akcji mających na celu promocję tatuażu i piercingu.

Jego przygoda z tatuażem zaczęła się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. 

Pablo profesjonalnie zajmuje się piercingiem od roku 2000. 

Poza piercingiem Pablo zajmuje się laserowym usuwaniem tatuażu i codzienną organizacją pracy studia, tak więc podczas wizyty w naszym studio jest on dla naszych Klientów osobą pierwszego kontaktu.